Nasza kadra to ludzie z doświadczeniem pedagogicznym, nie bojący się wyzwań edukacyjnych, wykonujący swoją pracę z ogromną pasją, nastawieni na indywidualność dziecka, na jego potrzeby, pokazujący małemu (wielkiemu) człowiekowi świat w sposób ciekawy i atrakcyjny.

Wprowadzanie metod aktywizujących w pracy z dzieckiem to priorytet działań placówki, jak również korzystanie z innowacyjnych pomysłów dydaktycznych. Pamiętając o naturalnej umiejętności dzieci do kreowania, pragniemy również stworzyć im dogodne warunki do tego, aby same improwizowały na temat własnej przestrzeni magicznej zanim rozpoczną edukację szkolną.

SAM_4711

 mgr Aleksandra Ostropolska- opiekun, surdopedagog, pedagog – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna 

marta

mgr Marta Pluskota-  Pedagogika Specjalna – oligofrenopedagogika 

mgr Dorota Zimoch pedagog – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna

Monika Stanaszek – absolwentka Studiów Psychologii Klinicznej,  studentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz  opiekun w żłobku i klubie dziecięcym

       

monika

 mgr Monika Krajewska- pedagog – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, promocja zdrowia 

10955638_832103056824864_6578942168288284257_n

mgr Aleksandra Więcławska- Żabska, pedagog – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, socjolog, grafik, animator, właścicielka i założycielka żłobka Wesołe Żabki oraz  Sali Zabaw w Teatrze Współczesnym. Pomysłodawczyni Akademii Rozwoju TRAMPOLINA. Nauczyciel w Szkole Podstawowej.

mACIEJ

mgr Maciej Żabski- dyrektor, właściciel żłobka 

aga

 mgr Agnieszka Żodź- pedagog specjalny, fizjoterapeuta, opiekun dzienny

ania

Anna Wawro – pomoc nauczyciela w żłobku